ETKİNLİKLERİMİZ

İklim

Adana ÖZEL deshane

SORU:ORTAÖĞRETİM DERSLERİNİZ VAR MI?

EVET.4.5.6.7 VE 8. SINIFLARA YÖNELİK PROGRAMLARIMIZ VARDIR.

SORU:4.SINIFLARA NASIL BİR PROGRAM UYGULUYORSUNUZ?

4.SINIFLARIMIZ HAFTANIN 5 GÜNÜ DERS ALMAKTATIR.PROFESYÖNEL HOCALARIMIZ GÖZETİMİNDE ÖDEV TAKİBİ VE DERS ANLATIMI YAPILMAKTADIR.ÖĞRENCİNİN BÜTÜN TAKİBATINI ÖĞRETMENLERİMİZ YAPMAKTADIR.

SORU:5.SINIFLARA NASIL BİR PROGRAM UYGULUYORSUNUZ?

HAFTANIN 5 GÜNÜ ALIYORUZ DERS TAKİBİ ,ÖDEV KONTROLÜ VE DERS ANLATIMI YAPILMAKTADIR.

SORU:6.SINIFLARA NASIL BİR PROGRAM UYGULANMAKTADIR.?

HAFTANIN 5 GÜNÜ EĞİTİM VERİLMEKTE 3 GÜN HAFTA İÇİ ÖDEV TAKİBİ YAZILIYA HAZIRLIK.2 GÜN DE HAFTA SONU DERS ANLATIMI YAPILMAKTADIR.OKUL ORTALAMASI TEOG İÇİN ETKİLİ OLDUĞUNDAN TEMEN AMAÇ ÖĞRENCİNİN OKUL ORTALAMASINI YÜKSELTMEK AMAÇLANIR.

SORU:7 SINFLARA NASIL BİR PROGRAM UYGULANMAKTADIR?

 HAFTANIN 5 GÜNÜ EĞİTİM VERİLMEKTEDİR.3 GÜN HAFTA İÇİ OKUL ÇIKIŞI EYA ÖNCESİ ÖDEV TAKİBİ BİREBİR VE YAZILI ÇALIŞMASI YAPILMAKTADIR.HAFTA SONU 2 GÜN İSE DERS ANLATIMI YAPILMAKTADIR.OKUL ORTALAMASI TEOG İÇİN ÖNEMLİ OLDUĞUNDAN AMAÇ OKUL NOTLARINI YÜKSELTMEK.

SORU: 8 SINIF ÖĞRENCİLERİNE NASIL BİR PROGRAM UYGULANMAKTADIR?

8.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ HAFTANIN 5 GÜNÜ GELMEKTEDİRLER.DAHA ÇOK TEOG A HAZIRLIK OLDUĞUNDAN DERS TAKİPLERİ DİSİPLİNLİ VE BİREBİR ŞEKLİNDE YAPILMAKTADIR.EKSİK KONULARI BİBERİR TEKRAR ANLATILMAKTA,ÇÖZEMEDİKLERİ SORULARI TEKRAR TEKRAR BİREBİR ÇÖZÜLMEKTEDİR.HAFTA İÇLERİ ETÜT ŞEKLİNDE ÖĞRETMEN GÖZETİMİNDE DERS ÇALIŞTIRILMAKTADIR.HAFTA SONLARI İSE TEOG DERSLERİ ANLATILMAKTADIR.

SORU:DÖKÜMAN VERİLİYOR MU?

HER ÖĞRENCİMİZE KONU VE SORU BANKALARI VERİLMEKTEDİR.AYRICA KONU TAKİP DENEMELERİ DE UYGULANMAKTADIR.

 

HAKKIMIZDA

Özel İklim Eğitim olarak 20 yıllık birikimimize üniversiteye hazırlık kursları ve özel okul projeleriyle devam etmekteyiz. Üniversiteye hazırlık kurslarımızda tecrübeli ve işin uzmanı öğretmenlerimizle başarıyı yakalamak kolaylaşacaktır. Birebir ders takibi ile velilerimizin yükünü azaltma hedeflenmektedir. Anlayışımız disiplin ve kaliteli eğitimdir. Öğrencilerimize kalabalık ortamlarda kaybolacaklarına herzaman birebir soru çözümü yapacakları bir ortam sunuyoruz.

              

İLETİŞİM

  Sarıçam Mah Kozan Cad No:222/A (Ziraat Bankası Karşısı) Yüreğir/ADANA


  444 4 511

  0553 887 09 00

  info@iklimegitim.com